Podelite svoju ljubav
Srebro na drzavnom takmicenju za u basketu za OS “RistanPavlovic” dr
Na Drzavnom školskom prvenstvu odrzanom 6.decembra u Podgorici u BASKETU,nasi basketaši, OS „Ristan Pavlovic“ osvojili drugo mjesto.
Ekipu u sastavu Ilija Krivacevic, Ognjen Joksovic, Srecko Tosic, Mihailo Dragasevic predvodila je prof. Ruzica Maksimovic. Zbog bolesti clan ekipe Rastko Jakic nije mogao da ide.
Sve cestitke ekipi iz Pljevalja.













