Podelite svoju ljubav
FK Pljevlja više ne postoje
Uprava Fudbalskog kluba Pljevlja saopštila je da je klub nakon 30 godina takmičenja zvanično istupio iz lige. U saopštenju ističu da nisu dobili podršku od Fudbalskog kluba Rudar u igračkom kadru što je, kako su naveli, bilo presudno za gašenje.

Njihovo saopštenje prenosimo u cjelosti:
„Nismo naišli na pomoć od komšija iz FK Rudar oko pomoći u igračkom kadru, jer njihov je stav da igrači koji ne igraju kod njih bolje da su na tribinama nego u FK Pljevlja. U našem klubu su nastupali rukovodeći ljudi iz FK Rudar i naš klub im je bio odskočna daska u karijerama, pomogli smo svim tim ljudima gdje su i plate primali, obećavali su nam pomoć u igračkom kadru i kad je trebalo da se realizuje zadnji dan prelaznog roka okrenuli su nam leđa“.
„Zahvalnost dugujemo Udruženju klubova FSCG sjever koji su nam istinski pomagali. Ostaje tuga i žal da smo imali sve uslove za takmičenje, a da nismo zbog problema sa igračkim kadrom mogli da nastavimo takmičenje“.
„Hvala i Centru za sport i rekreaciju na korektom odnosu. Zahvalnost svim igračima koji su prošli kroz ovaj klub, i na kraju FK Pljevlja više ne postoji“.












